Skip to content

Skoworcu

pobrane

Trochę o firmie SKWORCU:

Od początku swej działalności firma Skworcu.com.pl zajmuje się sprzedażą wysyłkową przypraw i herbat całego świata. Stopniowo ofertę poszerzyliśmy o kawy, bakalie, yerby mate oraz akcesoria do ich zaparzania.

Bardzo dużą wagę przywiązują do jakości świadczonych przez nich usług, starają się zawsze o towar najlepszego gatunku, nierzadko poszukując produktów i nowinek na targach zdrowej żywności. W ich ofercie znajdują się produkty wyróżnione różnymi nagrodami np. kompozycja przyprawowa Zioła Małgorzatki zdobyła nagrodę na XXIV Targach „Bliżej zdrowia bliżej natury”

W 2006 roku wysoka jakość usług i towarów została doceniona przez Allegro, gdzie zdobyliśmy tytuł Super Sprzedawcy (użytkownik „SKWORCU”), który utrzymują do chwili obecnej. Kolejny już rok firma jest bardzo wysoko oceniana przez zamawiających za profesjonalizm, sumienność i dbałość o zadowolenie Klientów.

Doświadczenie firmy zarówno produkcyjne, jak i handlowe gwarantuje profesjonalną obsługę. Ich atutem są przede wszystkim wysoka jakość i dostępne ceny. Współpracę z firmą Skworcu to sama przyjemność kontakt super na poziomie profesjonalnym. Towar przysłany przez tą firmę dobrze zabezpieczony dodatkowymi workami strunowymi. Przyprawy, herbaty i kawy są bardzo dobrej jakości.

Polecam Mateusz Matyjaszek

Published inuncatergorized

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress